Vandaag gesloten Zaterdag van 10:00 tot 17:00 geopend!
  • neusbeer1
  • kasteel
  • wasbeer3
  • oehoe2
  • konijnen

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de Berberaap, Witoorpenseelaapje, Cavia, Konijn, Otter en Göttinger Minivarken. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptie-ouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Berberaap
dier aap berber
Leon Aben, Limbricht (2020)
Anna Bemelmans, Holtum (2020)
Familie van Benthem, Born (2020)
Groep 4 van de Latasteschool, Horn (2020)
Intratuin Dierenwereld, Geleen (2020)
Pierre Hawinkels, Sittard (2020)
Frank van Kempen (2020, 2021, 2022)
Ida Merkel, Born (2020)
Leroy Mikelj, Brunssum (2020)
Diergeneeskundig Centrum Op de Diek, Sittard Geleen (2020)
René en Iris Raats – Krebbeks, Obbicht (2020)
G.H. Tijhuis, Nijmegen (2020)
Gijs Vuuren, Bussum (2020)

Witoorpenseelaapje
dier aap wop
Evelyn Augustin, Sittard (2020)
Tamara Badenbroek, Helmond (2020)
Twan van den Bos, Etten-Leur (2020)
Max Bouwmeester, Haarlem (2020)
Carolien de Bruyn, Aalsmeer (2020)
BSO&Zo, Bunde (2021)
Fieny Delahaije, Hoensbroek (2020)
Peter van der Horst (2021)
Koen Hummel, Born (2021)
Leonie Jehae, Urmond (2020)
Jolanda Joosten, Sittard (2021)
Kindervakantiewerk Born, Maastricht (2020)
Suzan, Ralf, Michelle, Michel en Anja Knops, Kaatsheuvel (2020)
Tiek van Loenen, Geleen (2020, 2022)
Louwrens en Paulina Ploos van Amstel, Haarlem (2020)
Lia van der Pijl, Sittard (2020)
Tim Royakkers, Limbricht (2020)
José van Sloun, Grevenbicht (2020)
Cora Smeenk, Almere (2020)
Peter van den Tillaar, Luyksgestel (2021)
Jolanda Vleugels, Born (2020)
Jonne Vulperhorst, Utrecht (2020)
Daniel Wielders, Schipperskerk (2020)
Jessica de Wit, Strijen (2020)

Cavia
dier cavia
Emilia Aller, Bocholtz (2020)
Rea de Beer, Westdorpe (2021, 2022)
Brandweer Born, Buchten (2020)
Clair Bouman, Stein (2020)
Nathalie de Bruijn, Scheveningen (2020)
Gijs de Bruin, Born (2020)
Lyanne de Croon, Twello (2020)
Josh Cuss, Maastricht (2020)
Esther Deledda, Geleen (2021)
Jasper Drummen, Geleen (2020)
Mascha en Steve Eames, Heerlen (2020)
Ivonne Eberson, Born (2020)
Amy Gao, Born (2020)
Liz Gotzhein, Born (2020)
Quinta Hagenaars, Nijmegen (2020)
Marij Heijligers, Limbricht (2020)
Yenthe Heusschen, Beek (2020)
Shana van der Horst, Maastricht (2020)
Carmen Hövelings, Herkenbosch (2020)
Marijke Jonker, Purmerend (2020)
David Kohnen, Lemiers (2020, 2021)
Fay Koster, Hoofddorp (2020)
Hein Martens, Geleen (2020)
Jip Meijers, Sint Odiliënberg (2020)
Sabine Nieuwsma, Nuth (2022)
Jorinde Nijhuis, Amsterdam (2020)
Corrie van Ommen, Bruinisse (2020)
Huub van Oppen, Urmond (2020)
Aaron Sieben, Beek (2020)
Minie Stegeman, Maastricht (2020)
Teun Steskens, Born (2020)
Lars en Iris Tillie, Cadier en Keer (2021)
Daphne Tuijp, Volendam (2020)
Noah Weening, Born (2020)
William Weening, Born (2020)
Boy Wielders, Holtum (2022)
Linda Weinhold, Eindhoven (2020)
Esther van der Wilk, Haarlem (2020)
Maurice Wijenberg, Roermond (2020)

Konijn
dier konijn
Yannick van den Akker, Nijmegen (2021, 2022)
BS het Avontuur groep 1-2, Buchten (2021)
Annemarie Baltis, Urmond (2021)
Luna Baumans, Born (2020)
Nikki Beckers, Susteren (2020)
Eliane Bergmans, Sittard (2020)
Irma Beverdam, Rotterdam (2021)
Harry Bielders, Obbicht (2020)
Susan Blanken, Voerendaal (2021)
Leni Bosman, Sittard (2020)
Ine Bovendeerdt, Susteren (2020)
Liv de Bruijn, Einighausen (2020)
Robin de Bruin, Born (2020)
Finn Bus, Born (2020)
Ron en Monique van Cleef – Curvers, Obbicht (2020)
Matthias Coenjaerts, Sittard (2020)
Kirsy Corten, Amsterdam (2020)
Josh Cuss, Maastricht (2020)
Noah Del Tin, Geulle (2020)
Nora Driessen, Born (2021)
Marieke Elderman, Delfzijl (2020)
Jessica Gao, Born (2020)
Liz Gotzhein, Born (2020)
Julie de Groot, Wageningen (2020)
Lasse Harteman, Maastricht (2020)
Chloé Heffels, Born (2020)
Fay Heffels, Born (2020)
Denise Henssen Pesch, Geleen (2021)
Lea Keesje de Hoogh - Kootstra, Haarlem (2020)
Chris Huijnen, Valkenburg (2020)
Laurent Janissen, Stein (2020)
Anne Janssen, Sittard (2020)
Boukje Janssen, Born (2020)
Yvonne Janssen, Grevenbicht (2020)
R. Jennen, Sittard (2020)
Stella Jennen, Geleen (2020)
Ilse Kersbergen, Hendrik-Ido-Ambacht (2020)
Liz Knoben, Grathem (2020)
Danielle Knollmuller, Nuth (2020)
Givanny en Djelena Knoops, Heythuysen (2020)
Celine en Dorine Kolenburg, Geleen (2021)
Lars en Rosa Kruisinga, Tüddern (2020)
Angelo Kumeling, Varsselder (2020)
Kristian Leufkens, Roermond (2020, 2021, 2022)
Fred Lindemans, Sittard (2020)
Collin en Livia van der Linden, Maastricht (2020)
Marjolein Lodder, Ridderkerk (2020)
Ingrid Maubach, Geleen (2020)
Chiel Meuffels, Elsloo (2020)
Tessa Meuleman, Kessenich (2020)
Jip en Karlijn Muris, Sittard (2020)
Annie van Neer – Stox, Limbricht (2020)
Tessa Nieskens, Holtum (2020)
Bep Niessen, Born (2020, 2021, 2022)
Leonie Niessen, Echt (2020)
Toos Pansters, Born (2020)
Amy Peters, Beek en Donk (2020)
Joyce Peters, Heerlen (2020, 2021)
Jolie van de Port, Linne (2020)
Jasper Rademakers, Geleen (2020)
Shemaine Ramaekers, Born (2020)
Noor Ramakers, Hulsberg (2020)
Opperbunny Ruth van Ramshorst, Eindhoven (2020)
Annemijn Reijnders, Born (2020, 2021)
Noud Reijnen, Buchten (2020)
Chris Rozeboom, Sittard (2021)
Rianne Ruinard Fatels, Beverwijk (2020)
Esther Scheffers, Grevenbicht (2020)
Lara Schepers, Selfkant (2020)
Jill Sevriens, Nieuwstadt (2022)
Adriana Smeets, Simpelveld (2020)
Maren Spijker, Loenen (2020, 2021)
Joep Steskens, Born (2020)
Siem Teensma, Born (2020)
Peter Tillemans, Geleen (2020)
Ine Traa, Liempde (2020)
Lize Vanderbeuken, Rutten (2021)
Naomi Vanhorenbeeck, Hakendover (2021)
Julie van de Ven, Heerlen (2020)
David van Venrooij, Echt (2022)
Jens Verhaeren, Born (2021)
Britt Vermeulen, Stein (2020)
Stefanie Volckerick, Zwijndrecht (2020)
Jessie Wilschut, Nieuwegein (2020)
Alex Wolzak, Huizen (2020)
Fiona Zegwaard, Maasbree (2020)
Sem van Zundert, Echt (2020)


Otter
dier otter
Amanda, Bianca, Babette, Lies en Carool (De otters), Den Haag (2020)
Helga Altena, Deventer (2020, 2021, 2022)
Kay Klinkers, Iza Luijten, Arlet Duijsings en Mascha Ahrendt, Geleen (2020)
Veerle Beenkens, Amsterdam (2020)
Marian Bos, Tegelen (2020)
Manon van Bijleveld, Knegsel (2020)
Agnes Cuiper, Sittard (2020)
Jennifer van Deursen, Eindhoven (2020)
Bert Dirks, Stevensweert (2020, 2021, 2022)
Adrianne van Doren, Nieuwstadt (2020)
Ivo en Jane Driessen, Born (2019)
Maria Efthymiou, Tilburg (2020)
Jocelyn Engelhart, Born (2020)
Samuel Feron, Mesch (2022)
Roy Fredrix, Elsloo (2020)
Forever Gorgeous, Haarlem (2020)
Paul Hendriks, Meerssen (2020)
Jessy Hertog, Munstergeleen (2020)
Peter van der Horst, Grave (2020)
Roxy Houben, Susteren (2020, 2021)
Jeroen de Jong, Zutendaal (2020)
Pien de Jonge, Moordrecht (2020, 2021, 2022)
Anja Kersbergen, Papendrecht (2020)
Tara Kebeck, Geleen (2020, 2021)
Cheyenne Lamens, Bergschenhoek (2020)
Jean Lienaerts, Spaubeek (2020)
Isebeau Lucassen, Sittard (2020)
Iny Maessen, Echt (2020)
Juanita Martinus, Weert (2020)
Familie Matijssen, Maria Hoop (2021)
Tessa Meijndert, Rotterdam (2020)
John Munsters, Venlo (2021)
Obi de herdershond, Ospel (2020)
Martijn en Nynke Oostindiën, Barendrecht (2020)
Julian Otter, Maastricht (2020)
Viviënne Palte, Haarlem (2020)
Nadine Peels, Vilt (2020)
Petra Radosavljevic, Amsterdam (2020)
Elke Renard, Machelen (2020)
Adrie de Ruijter, Geertruidenberg (2020)
Beppie Snackers, Selfkant (2020)
Kelly en Robin Vaessen, Obbicht (2020)
Thijs van der Valk, Maastricht (2020)
Vinay Vaswani, Amsterdam (2020)
Anja vd Ven, Heerlen (2020)
Renee Waagenaar, Kerkrade (2020)
Vivienne van de Walle, Holtum (2021, 2022)
Iris van der Werf, Schinnen (2022)
Familie van Wersch, Born (2020)
Marja Westerman, Maastricht (2020)
Ralph Wijshoff, Munstergeleen (2020, 2021)

Gottinger Minivarken
dier varken piggydier varken poppy
Pascal Romeijn, Amsterdam (2020)
Robin Snijders, Maastricht (2020)
Noah Abdalkhalk, Landgraaf (2020)
Karin Aberkrom, Zwaag (2020)
Murtada Al Attabi, Den Haag (2020)
Sandra Aluy, Oud Gastel (2020)
Tamara Badenbroek, Helmond (2020)
Petra Balendonck, Roermond (2020)
Esther van Beek, Schinnen (2020)
Anja de Beer, Schinnen (2020)
Albert Blommaart, Sittard (2021)
Lizze Bogers, Guttecoven (2020)
Joyce Kirsten van den Bosch, Hoensbroek (2020)
Marleen Botty, Maastricht (2020)
Benthe Bouman, Born (2020)
C. Bourne, Heerlen (2020)
Peter Bovens, Maastricht (2020)
Marja Brabers, Den Haag (2020, 2021)
Floor Brandwacht, Dalfsen (2020)
Annemarie van den Broek, Helden (2020)
Noortje den Brok, Sittard (2020)
Emma en Finn van der Burgt, Kerkrade (2020)
Evi Bus, Born (2020)
Evi Claessen, Limbricht (2020)
Isa Coenen, Sittard (2020)
Familie Corten, Guttecoven (2020)
Kirsy Coren, Amsterdam (2021)
Rachelle Cremers, Stein (2020, 2021)
Bert Crompvoets, Born (2020)
Percy Daelemans, Stein (2020)
Nikkien Evy Daemen, Maastricht (2020)
Café De Sjoester, Born (2020)
Pien Debets, Munstergeleen (2020)
Annelyn Deuling, Rotterdam (2020)
Anna-Nivi Dijcks, Sittard (2022)
Familie Dijkstra, Sittard (2020)
Manon Doornebal, Utrecht (2020)
Heleen Douwes Dekker, Hengelo (2020)
Yvonne Dreesens, Leeuwarden (2020)
Quinty van Drie, Achterveld (2021)
Malissa Eerkens, Sittard (2020)
Paul en Syl van Erp, Buchten (2020)
Dian Erven, Born (2020)
Caroline Evers, Weert (2020)
Esther de Faber, Maaseik (2020)
Luz Feijen, Susteren (2020)
Alexander Feuler, Maasmechelen (2020)
Miriam Freeth, Buchten (2020)
Marianne van Galen, Born (2020)
Familie Gelissen, Limbricht (2020)
Thea Giesen – Roels, Sittard (2020, 2021)
Annet van Gils, Breda (2020)
Hellen Göbbels, Munstergeleen (2020)
Johan Goessen, Landgraaf (2020)
Marlies Goessens, Stevensweert (2020)
Forever Gorgeous, Haarlem (2020)
Pascalle Groeneveld, Almere (2020)
Estelle Hamers, Born (2020)
Cynthia Heffels, Susteren (2020)
Jan Hendriks, Geulle (2020)
Tera Hendriks, Groesbeek (2020)
Yvette Hendriks, Brunssum (2020)
Kent Hendrix ,Limbricht (2020)
Liz Hendrix, Limbricht (2020)
Marian Hendrix, Brunssum (2020)
Roger en Renée Hereijgers, Sittard (2020)
Guus van Herpen, Helmond (2020)
Anne Hilge, Varsselder (2020)
Mandy Hilkens, Herkenbosch (2020)
Paul Hochstenbach, Grevenbicht (2020, 2021, 2022)
Theo Hoorens, Buchten (2020)
Rob van den Hoven, Stein (2020, 2021, 2022)
Carola Hubers, Veenendaal (2020)
Sandra Huijs, Landgraaf (2020)
Kim Hulsman, Uithoorn (2020, 2021)
Bente Jacobs, Maastricht (2020)
Geert Janssen, Roermond (2020)
Jorrit Janssen, Sittard (2020)
Livia Janssen, Echt (2020)
Tristan Janssen, Echt (2020)
Marco Janssens en Evelyne Denaghel, Born (2020)
Ché Jennekens, Sittard (2020)
Isabel Jongen, Beek (2020, 2021)
Marielle Joosten, Neerbeek (2020)
Ron en Marjo Joosten, Heythuysen (2020)
Helene Jungbluth-Kohlen, Oirsbeek (2022)
Eefje Kamps, Neeritter (2020)
Aquariumvereniging Keizer-Lotus, Born (2020)
Ardy van Kesteren, Sittard (2020)
Odile Koenders, Uden (2020)
Fiene en Ella van der Kooy, Born (2020)
Evangelos Kouramanis, Rotterdam (2020)
Kelly Krauth, Echt (2020)
Ingrid van der Kruijs, Amstelveen (2020)
Paul Kunkels, Landgraaf (2020)
Nicole van der Laak, Swalmen (2020)
Josien van de Laar, Born (2020)
Max van de Laar, Born (2020)
Boet Lebens, Grevenbicht (2020)
Yente Lebens, Grevenbicht (2020)
Bas Leinders, Susteren (2020)
John Lemans, Nieuwstadt (2020)
Maeve van Leuken, Beek en Donk (2020)
Jeroen Ligthart, Tricht (2020)
Henny Limpens, Urmond (2020)
Isis en Ella van Loon, Roermond (2020)
Jacqueline van der Lugt, Tiel (2020)
Bindi Maessen, Sittard (2020)
Sandra Mair, Munstergeleen (2020)
Kim Martens, Maasmechelen (2020)
Luca Meijer, Heerlen (2020)
Marjo Meijers, Sittard (2020)
Robin Meuleman, Kessenich (2020)
Guus van der Meulen, Sittard (2020)
Yves Middelhoven, Urmond (2020)
Laura Minghetti – Baggen, Elsloo (2020)
Lis Mohren, Sittard (2020)
Sabine Nieuwsma, Nuth (2020)
Familie van Neer, Helmond (2020)
Lenie van Nellestijn, Stein (2020)
Armand en Cora Nijsten, Sittard (2020)
Anita van Ommeren, Geldermalsen (2021)
Annemieke van Opstal, Rotterdam (2020)
Marlou Opveld, Sittard (2020, 2021)
Charlotte Paulssen, Maastricht (2020, 2021)
Femke Peeters, Holtum (2020)
Bodhi Penders, Tilburg (2020)
Annie Penners, Maastricht (2020)
Eva Perez Cruz, Sittard (2021)
Nina Piu, Geneer (2020)
Ans Popken, Geleen (2020)
Gerrie Pouwels, Melick (2020)
Sanne Prudon, Selfkant (2020)
Liam Pupping, Almere (2020)
Marja Quaytaal, Breda (2020, 2021)
Ellie Raeskin, Elen (2020)
Pauline Ras, Deventer (2020)
Familie van Ratingen, Munstergeleen (2020)
Marij Reiters, Eijsden-Margraten (2020, 2021)
Frieda Renneberg - van der Vorst, Munstergeleen (2020)
Ninthe Ritzen, Hulsberg (2020)
Maria Riupassa, Born (2020)
Anita Roeloffs, Kapel-Avezaath (2020)
Yvonne Roest, Barneveld (2020)
Pascal Romeijn, Amsterdam (2020)
Laurens Ronden, Sittard (2020)
Andrea Roosendaal, Schin op Geul (2020)
Ravi en Sterre Roumen, Haelen (2020)
Danielle Rours (2021)
Hannah Ruber, Maasmechelen (2020)
Roger Ruijters, Maastricht (2020)
Stephan Ruinard, Beverwijk (2020)
Aimée de Ruiter, Schoonhoven (2020)
Bert Salden, Margraten (2020)
Roel Salden, Grevenbicht (2020)
Patrick Savelkoul, Susteren (2020)
Chris van Schayk, Nieuwstadt (2020)
Familie Schenk, Limbricht (2020)
Debby Scholten, Groesbeek (2020)
Ellen Schreuders, Einighausen (2020)
Roos Schrijnemakers, Jabeek (2020)
Teuntje Schrijnemakers, Jabeek (2020)
Luc Sie, Landsmeer (2020)
Esther Smeets, Valkenburg (2020, 2021)
Guido Smeets, Grevenbicht (2020)
Tilly Smeets, Grevenbicht (2020)
Mikky Smeets - van Oever, Beek (2020)
Margot Smit, Tüddern (2020)
Robin Snijders, Maastricht (2020)
Liva Soetelmans, Sittard (2020, 2021)
Demian en Jesslin Speckens, Sittard (2020)
Minie Stegeman, Maastricht (2020)
René Steskens, Born (2020)
Dionne Thanos, Heythuysen (2020)
Loes Timmermans, Born (2020)
Flynn en Robi Timmers, Sittard (2021)
Marcel Toma, Thorn (2020)
John Ubachs, Gulpen (2020)
Chiva van der Ven, Arnhem (2020)
Dex Verheijen, Limbricht (2020)
Dennis Vermeer, Heerlen (2020)
Ajan Verschuren, Eindhoven (2020, 2021)
Dionne Verschuren, Nieuw-Vennep (2020)
Ita en Bert Verstraeten, Sittard (2020, 2021)
Gijs Vervest, Liempde (2020, 2021)
Jolande Vissers, Cadier en Keer (2020)
Mark Vliegen, Susteren (2020)
Claudia van Vliet, Limbricht (2021)
Sifra en Monique Voncken – Pelzers, Geleen (2020)
Madeline Waardeloo, Oudemolen (2020)
Ben Wagemans, Holtum (2020)
Lynn en Beau Wagemans, Urmond (2020)
Annie Welzen, Urmond (2020)
Nadia van Westerhoven, Spaubeek (2020)
Saskia Wielders, Holtum (2022)
Jessica de Wit, Strijen (2020)
Linn Wijnands Gulpen (2020)
Saar Wijnands Gulpen (2020)
Peter Wijngaarden, Emmen (2020, 2021)
Emilie Willems, Nijmegen (2020)
Riet Winkelmolen, Geleen (2020)
Lotte en Daan Wintraecken, Stein (2020)