Vandaag open van 10:00 tot 18:00 Morgen van 10:00 tot 18:00 geopend!
  • zilvervos2
  • Kameel01
  • sneeuwuil
  • Schildpad03
  • canadese ganzen

STEUN HET PARK

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de Berberaap, Witoorpenseelaapje, Konijn, Otter en Göttinger Minivarken. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptie-ouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Berberaap
dier aap berber

Frank van Kempen (2020, 2021, 2022)


Witoorpenseelaapje
dier aap wop

Simon Hoogeboom, London (2023)
Tiek van Loenen, Geleen (2020, 2022)

Cavia (niet meer in het park aanwezig)
dier cavia

Rea de Beer, Westdorpe (2021-2023)
Corine Compier, Breukelen (2023)
Marij Heijligers, Limbricht (2020, 2023)
Sabine Nieuwsma, Nuth (2022)
Marco Trump, Asperen (2023)
Boy Wielders, Holtum (2022)

Konijn
dier konijn
Yannick van den Akker, Nijmegen (2021-2023)
Deborah Bulles-Kohnen, Lemiers (2023)
Liv Coenraad, Maria Hoop (2023)
Familie Janissen, Stein (2023)
Kristian Leufkens, Roermond (2020, 2021, 2022)
Ingrid Maubach, Geleen (2020, 2023)
Bep Niessen, Born (2020, 2021, 2022)
Jill Sevriens, Nieuwstadt (2022)
David van Venrooij, Echt (2022)

Otter
dier otter

Helga Altena, Deventer (2020, 2021, 2022)
René en Lianne Berends, Deventer (2023)
Bram en oma, Born (2023)
Bert Dirks, Stevensweert (2020, 2021, 2022, 2023)
Frank en Saskia van Eijnatten, Geleen (2023)
Henk Ermans, Maastricht (2023)
Samuel Feron, Mesch (2022)
Monique van der Horst, Heel (2023)
Pien de Jonge, Moordrecht (2020, 2021, 2022)
Tiek van Loenen, Geleen (2023)
Iny Maessen, Echt (2020, 2023)
Marwin Rebel, Kerkrade (2023)
Vivienne van de Walle, Holtum (2021, 2022, 2023)
Iris van der Werf, Schinnen (2022)

Gottinger Minivarken
dier varken piggydier varken poppy

Joyce Hannen, Sint Joost (2023)
Paul Hochstenbach, Grevenbicht (2020-2023)
Martje van Horrik, Nijmegen (2023)
Rob van den Hoven, Stein (2020-2023)
Helene Jungbluth-Kohlen, Oirsbeek (2022)
Celine, Dorine en Davyn Kolenbrug, Geleen (2023)
Marij Reiters, Eijsden-Margraten (2020-2021, 2023)
R.H. Bouw Ondernemingen, Papenhoven (2023)
Ajan Verschuren, Eindhoven (2020-2021, 2023)
Saskia Wielders, Holtum (2022)
Esther van der Wilk, Haarlem (2023)
Ine Wolters, Geleen (2023)