Vandaag gesloten Zaterdag van 10:00 tot 17:00 geopend!
  • berberaap1
  • savannah2
  • minivarken piggy
  • neusbeer2
  • chaamshoen

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de Bennettwallaby, het Stinkdier, de Wasbeer en de Zilvervos. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Bennettwallaby
dier wallaby
Amé Biermans, Beek
Ella Boonen, Windraak
Marleen Botty, Maastricht
Jacqueline Bovy, Spaubeek
Myrthe Corstens, Susteren
Appie Esmeijer, Landgraaf
Lois, Corry en Nadieh Hansen/Silvrants, Meijel
Jeugdorkest Harmonie L'Union Born, Born
Ché Jennekens, Sittard
Chiara Jorissen, Zoetermeer
Petra Koevoets, Sittard
Fred Kruijen, Landgraaf
Sylvia Kruizinga, Gulpen
Rianca Lardinois, Wijlre
Justin, Nina en Simone Lebens, Breda
Peter van Meel, Echt
Melanie Moesman, Eindhoven
Anneke Nefs, Halsteren
Cloë Notten, Born
Gaby Odekerken, Born
Yumi Overbeeke, Breda
Dionne Peels, Vilt
Mette en Sieb Penners, Neerbeek
Ramona Reijt, Grevenbicht
René van Roij, Hapert
Frans Sijtsema, Wormer
Lars en Iris Tillie, Cadier en Keer
Merijn Timmermans, Herten
Kim de Valk, Hilversum
Familie van Wersch, Born
Hannie Wagemans, Buchten
Iris Wenmaekers, Grevenbicht

Stinkdier
dier stinkdier
Bianca Achterberg, Leiden
Lillianne Aendekerk, Geleen
Lana Alken, Obbicht
Emilia Aller, Bocholtz
René en Lianne Berends, Deventer
Sjoerd van Beurden, Tilburg
Lies Boom, Amsterdam
Isabelle Boon, Bosch en Duin
Mees Burhenne, Sittard
André Croes, Maasbracht
Jin Dukers, Sittard
Rob Eekhof, Eindhoven
Henk Ermans, Maastricht
Anne Fingskes, Sittard
Ans Fouraschen – Bollen, Maastricht
Hèlène-Frans Gaj, Sittard
Peter en Fianna Grimm, Elsloo
John Hageman, Maastricht
Familie Hendriks, Roosteren
Max van Houten, Berkel en Rodenrijs
Leonieke Hultzer, Purmerend
Will in ’t Panhuis, Sittard
Isa Jacobs, Beesel
Carla Kroon, Hulst
Lucie van de Leur, Waalwijk
J. Lindenaar, Heerlen
Theo Maagdenberg, Susteren
Peggy Meijer, Maaseik
Manon Meurders, Limbricht
Nao Veure Fortuna en t kesjtiëlpark, Grevenbicht
Ruud Michels, Raamsdonkveer
Mink Peters, Geleen
Yvanka Pfeifer, Geleen
Lars Profittlich, Lelystad
Jaap R, Groningen
Alexis en Finley Rademacher, Hengelo
Jacqueline Rademaker, Nijmegen
Patricia de Reuver, Den Haag
Reno Salden, Born
Helen Salden – Marteijn, Stein
Lida Schenk, Loenen
Iris Severens, Limbricht
Linda Sijben, Hulsberg
Jacob Sikkema, Emmeloord
Polikliniek KNO Snijders, Roermond
Lydia Thonen, Ewijk
Linda Ubachs, Stein
Anneke van de Venne, Echt
Roan en Vigo Verhasselt, Sittard
Kinga Visser, Amsterdam
Max Vroomans, Munstergeleen
Tom Vroomans, Munstergeleen
Kim Walstock, Wessem
Wies Walter, Millingen aan de Rijn
Hesper Weirauch, Grevenbicht
Devin Welten, Sittard
Ine Wolters, Geleen
Evi van der Wijngaart, Prinsenbeek
Matthijs Zoeter, St. Amandsberg (Gent)
Quinlann van der Zwart, Terneuzen

Wasbeer
dier wasbeer
Jos Aller – Persoon, Buchten
Bake and More, Grevenbicht
Luc Bezemer, Limbricht
Isabelle Boon, Bosch en Duin
Brandweer Born, Buchten
Marcel Bosman, Born
Timo Bot, Prinsenbeek
Pascal Braam, Born
Ed Brands, Munstergeleen
Mariette Brasse, Oirsbeek
Marjan Burlet, Grevenbicht
John, Nicole en Lars Claessen, Sittard
Saskia Claus, Landgraaf
Irma Cober, Echt
Marianne Coonen – Monteban, Buchten
Familie Creusen, Urmond
Marc Dohmen, Born
Lennard Dost, Leiden
Jacques Dufour, Eben-Emael
Niam Efrima, Einighausen
Theo Frijns, Weert
Familie Gemeni, Geleen
Sharon Grouwels, Beek
Petra de Groot, Sittard
Frans Gruijters, Veldhoven
Stefanie de Haas, Born
Casper Hamers, Horn
Yorick Hardenbol, Papendrecht
Jack en Ine Heijnen, Slenaken
Lizza Hendriks, Beek
Chantal Hermans, Waalre
Marleen en Ad Hombergen – Jennissen, Nederweert-Eind
Cas van Hontem, Guttecoven
Paul Houben, Oirsbeek
Susan Housmans, Born
Alexandra Janssen – Raemaekers, Sittard
Hanneke Janssens, Den Haag
Trautje Juretzko, Brunssum
Ans Kleine Snuverink, Enschede
Gart en Esther Kostermans, Herkenbosch
Valerie, Joke en Nicole Lebens, Breda
Anne Linssen, Tüddern
Josephine Maessen – Ehlen, Schinnen
Constance Meeks, Sittard
Peggy Meijer, Maaseik
Melanie Moesman, Eindhoven
Kerstin Musielik, Nuth
Jan Nijssen, Born
Yvonne Oberdorf, Buchten
Pol Paas Heerlen,
Geertje Pinxten en Willem Cramer, Wessem
Paula Putz, Munstergeleen
Tineke Rijkschroeff, Born
Marij Schepers, Stein
Eline Schipper, Lienden
Eddy Schram, Maastricht
Danny Smeets, Sittard
Gilles Stevens, Papenhoven
Bastiaan Stucken, Den Haag
Loek Suntjens, Sittard
Monique Thewissen, Munstergeleen
Jolanda Timmermans, Sittard
Lydia Tinkelenberg, Limbricht
Marco Tromp, Asperen
Rich Venderbosch, Limbricht
Roger en Anne Verbeem, Etten-Leur
Tom van Vught, Zoetermeer
Tyler de Vries, Hoensbroek
Gijs Vuuren, Bussum
Vivienne van de Walle, Holtum
Iris van der Werf, Schinnen
Familie van Wersch, Born
Ralph Wijshoff, Munstergeleen
Miles Wischnewski, Nijmegen
Lia Zandvliet, Hoensbroek

Zilvervos
dier zilvervos
Joost Antonides, Roermond
Bart Bovend'eerdt, Geleen
Paul Cuijpers, Buchten
Vos van Dun, Herten
Betty ten Haaken, Zeddam
Familie Hamers, Born
Rianca Lardinois, Wijlre
John Leurs, Sibbe
Jan Maassen, Sittard
Primera Stein, Stein
Chris Rulkens, Buggenum
Agnes van Rijswijk – Hokke, Dordrecht
Loes Salden, Born
Rick Slijpen, Geleen
Desiree en Roy Vankan, Heerlen
Tim de Vos, Buchten
Ton Vos, Echt
Max Wall, Posterholt
Dirk-Jan van Wamel, Heerlen

Sluiten

RESERVEER UW TICKETS ONLINE!

RESERVEER UW TICKETS ONLINE!