Vandaag open van 10:00 tot 18:00 Morgen van 10:00 tot 18:00 geopend!
  • savannah2
  • lynx1
  • lepelaar
  • wallaby
  • ara

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de Bennettwallaby, het Stinkdier, de Wasbeer en de Zilvervos. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Bennettwallaby
dier wallaby
Amé Biermans, Beek (2020)
Ella Boonen, Windraak (2020)
Marleen Botty, Maastricht (2020)
Jacqueline Bovy, Spaubeek (2020)
Myrthe Corstens, Susteren (2020)
Appie Esmeijer, Landgraaf (2020, 2021)
Lois, Corry en Nadieh Hansen/Silvrants, Meijel (2020)
Jeugdorkest Harmonie L'Union Born, Born (2020)
Ché Jennekens, Sittard (2020)
Chiara Jorissen, Zoetermeer (2020)
Petra Koevoets, Sittard (2020)
Gart en Esther Kosterman, Herkenbosch (2021)
Fred Kruijen, Landgraaf (2020, 2021)
Sylvia Kruizinga, Gulpen (2020)
Rianca Lardinois, Wijlre (2020)
Justin, Nina en Simone Lebens, Breda (2020)
Peter van Meel, Echt (2020)
Melanie Moesman, Eindhoven (2020)
Anneke Nefs, Halsteren (2020, 2021)
Cloë Notten, Born (2020)
Gaby Odekerken, Born (2020)
Yumi Overbeeke, Breda (2020)
Dionne Peels, Vilt (2020)
Mette en Sieb Penners, Neerbeek (2020)
Ramona Reijt, Grevenbicht (2020)
René van Roij, Hapert (2020)
Frans Sijtsema, Wormer (2020)
Lars en Iris Tillie, Cadier en Keer (2020)
Merijn Timmermans, Herten (2020, 2021)
Kim de Valk, Hilversum (2020)
Familie van Wersch, Born (2020)
Hannie Wagemans, Buchten (2020)
Iris Wenmaekers, Grevenbicht (2020)

Stinkdier
dier stinkdier
Bianca Achterberg, Leiden (2020)
Lillianne Aendekerk, Geleen (2020)
Lana Alken, Obbicht (2020)
Emilia Aller, Bocholtz (2020)
René en Lianne Berends, Deventer (2020, 2021)
Sjoerd van Beurden, Tilburg (2020)
Lies Boom, Amsterdam (2020)
Isabelle Boon, Bosch en Duin (2020, 2021)
Mees Burhenne, Sittard (2020)
André Croes, Maasbracht (2020)
Jin Dukers, Sittard (2020)
Rob Eekhof, Eindhoven (2020)
Henk Ermans, Maastricht (2020, 2021)
Anne Fingskes, Sittard (2020)
Ans Fouraschen – Bollen, Maastricht (2020)
Hèlène-Frans Gaj, Sittard (2020)
Peter en Fianna Grimm, Elsloo (2020)
John Hageman, Maastricht (2020, 2021)
Familie Hendriks, Roosteren (2020)
Max van Houten, Berkel en Rodenrijs (2020)
Leonieke Hultzer, Purmerend (2020)
Will in ’t Panhuis, Sittard (2020)
Isa Jacobs, Beesel (2020, 2021)
Harrie Janssen (2021)
Jolan en Yara Janssen, Stein (2022)
Wouter Kriens, Weert (2021)
Carla Kroon, Hulst (2020, 2021)
Lucie van de Leur, Waalwijk (2020)
J. Lindenaar, Heerlen (2020)
Theo Maagdenberg, Susteren (2020, 2021, 2022)
Peggy Meijer, Maaseik (2020)
Manon Meurders, Limbricht (2020, 2022)
Nao Veure Fortuna en t kesjtiëlpark, Grevenbicht (2020)
Ruud Michels, Raamsdonkveer (2020)
Familie Narinx, Klimmen (2021)
Mink Peters, Geleen (2020)
Yvanka Pfeifer, Geleen (2020)
Lars Profittlich, Lelystad (2020)
Jaap R, Groningen (2020)
Alexis en Finley Rademacher, Hengelo (2020)
Jacqueline Rademaker, Nijmegen (2020)
Patricia de Reuver, Den Haag (2020)
Rutger van Rijswijk, Oldemarkt (2021)
Reno Salden, Born (2020)
Helen Salden – Marteijn, Stein (2020)
Lida Schenk, Loenen (2020, 2021)
Iris Severens, Limbricht (2020)
Benthe de Sheltie, Sittard (2021, 2022)
Linda Sijben, Hulsberg (2020, 2021)
Jacob Sikkema, Emmeloord (2020)
Polikliniek KNO Laurentiusziekenhuis, Roermond (2020, 2021)
Lydia Thonen, Ewijk (2020)
Linda Ubachs, Stein (2020)
Anneke van de Venne, Echt (2020)
Roan en Vigo Verhasselt, Sittard (2020)
Kinga Visser, Amsterdam (2020)
Max Vroomans, Munstergeleen (2020)
Tom Vroomans, Munstergeleen (2020)
Kim Walstock, Wessem (2020)
Wies Walter, Millingen aan de Rijn (2020, 2021)
Hesper Weirauch, Grevenbicht (2020, 2021, 2022)
Devin Welten, Sittard (2020)
Ine Wolters, Geleen (2020)
Evi van der Wijngaart, Prinsenbeek (2020)
Matthijs Zoeter, St. Amandsberg (Gent) (2020)
Quinlann van der Zwart, Terneuzen (2020)

Wasbeer
dier wasbeer
Jos Aller – Persoon, Buchten (2020)
Bake and More, Grevenbicht (2020)
Luc Bezemer, Limbricht (2020, 2022)
Isabelle Boon, Bosch en Duin (2020, 2021)
Brandweer Born, Buchten (2020)
Marcel Bosman, Born (2020)
Timo Bot, Prinsenbeek (2020)
Pascal Braam, Born (2020)
Ed Brands, Munstergeleen (2020)
Mariette Brasse, Oirsbeek (2020)
Marjan Burlet, Grevenbicht (2020)
John, Nicole en Lars Claessen, Sittard (2020, 2021)
Saskia Claus, Landgraaf (2020, 2021)
Irma Cober, Echt (2020, 2021, 2022)
Marianne Coonen – Monteban, Buchten (2020)
Familie Creusen, Urmond (2020)
Marc Dohmen, Born (2020)
Lennard Dost, Leiden (2020)
Jacques Dufour, Eben-Emael (2020)
Niam Efrima, Einighausen (2020)
Leontine van Engeland, Sittard (2021)
Theo Frijns, Weert (2020)
Familie Gemeni, Geleen (2020, 2021)
Mirjam Grooff, Sittard (2022)
Petra de Groot, Sittard (2020)
Sharon Grouwels, Beek (2020, 2021)
Frans Gruijters, Veldhoven (2020)
Stefanie de Haas, Born (2020)
Casper Hamers, Horn (2020)
Yorick Hardenbol, Papendrecht (2020)
Jack en Ine Heijnen-Lipsch, Slenaken (2020, 2021, 2022)
Lizza Hendriks, Beek (2020)
Chantal Hermans, Waalre (2020)
Marleen en Ad Hombergen – Jennissen, Nederweert-Eind (2020, 2022)
Cas van Hontem, Guttecoven (2020)
Paul Houben, Oirsbeek (2020)
Susan Housmans, Born (2020)
Alexandra Janssen – Raemaekers, Sittard (2020, 2021)
Hanneke Janssens, Den Haag (2020)
Frank de Jonge, Moordrecht (2021, 2022)
Trautje Juretzko, Brunssum (2020)
Ans Kleine Snuverink, Enschede (2020)
Gart en Esther Kostermans, Herkenbosch (2020, 2021)
Esther Kudiwa, Boxmeer (2021)
Valerie, Joke en Nicole Lebens, Breda (2020)
Anne Linssen, Tüddern (2020)
Josephine Maessen – Ehlen, Schinnen (2020)
Constance Meeks, Sittard (2020)
Peggy Meijer, Maaseik (2020)
Melanie Moesman, Eindhoven (2020)
Kerstin Musielik, Nuth (2020)
Jan Nijssen, Born (2020)
Yvonne Oberdorf, Buchten (2020)
Pol Paas, Heerlen (2020, 2021)
Geertje Pinxten en Willem Cramer, Wessem (2020)
Paula Putz, Munstergeleen (2020, 2021, 2022)
Tineke Rijkschroeff, Born (2020)
Marij Schepers, Stein (2020)
Eline Schipper, Lienden (2020)
Jeanny Schots en Rich Venderbosch, Limbricht (2020, 2021)
Eddy Schram, Maastricht (2020)
Danny Smeets, Sittard (2020)
Gilles Stevens, Papenhoven (2020)
Bastiaan Stucken, Den Haag (2020)
Loek Suntjens, Sittard (2020, 2021)
Monique Thewissen, Munstergeleen (2020)
Jolanda Timmermans, Sittard (2020)
Lydia Tinkelenberg, Limbricht (2020)
Marco Tromp, Asperen (2020)
Martin van der Ven, Limbricht (2021)
Roger en Anne Verbeem, Etten-Leur (2020)
Greet Verrips, Haelen (2021)
Tom van Vught, Zoetermeer (2020)
Riny Vrancken, Born (2022)
Tyler de Vries, Hoensbroek (2020)
Gijs Vuuren, Bussum (2020)
Vivienne van de Walle, Holtum (2020)
Iris van der Werf, Schinnen (2020)
Familie van Wersch, Born (2020)
Ralph Wijshoff, Munstergeleen (2020, 2021)
Miles Wischnewski, Nijmegen (2020)
Marij Wolters en Manfred Nagtzaam, Horn (2022)
Lia Zandvliet, Hoensbroek (2020)

Zilvervos
dier zilvervos
Joost Antonides, Roermond (2020)
Bart Bovend'eerdt, Geleen (2020)
Paul Cuijpers, Buchten (2020)
Vos van Dun, Herten (2020)
Betty ten Haaken, Zeddam (2020)
Christina en Jan en Haaken, Zeddam (2021)
Familie Hamers, Born (2020)
Laura Hofkamp, Brunssum (2021)
Rianca Lardinois, Wijlre (2020)
John Leurs, Sibbe (2020)
Jan Maassen, Sittard (2020, 2021)
Oudervereniging Swentibold, Born (2020)
Primera Stein, Stein (2020)
Chris Rulkens, Buggenum (2020)
Agnes van Rijswijk – Hokke, Dordrecht
Jeanny Schots en Rich Venderbosch, Limbricht (2020, 2021)
Rick Slijpen, Geleen (2020)
Desiree en Roy Vankan, Heerlen (2020, 2021)
Tim de Vos, Buchten (2020)
Ton Vos, Echt (2020)
Max Wall, Posterholt (2020)
Dirk-Jan van Wamel, Heerlen (2020)