Vandaag open van 10:00 tot 18:00 Morgen van 10:00 tot 18:00 geopend!
  • ibis1
  • keizerganzen
  • parkiet1
  • parkiet4
  • wallaby

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de Afrikaanse Oehoe, Bateleur, Europese Oehoe, Kerkuil, Sneeuwuil, Steenuil, Steppe-arend, Turkmeense Oehoe en Virginia Oehoe. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Afrikaanse Oehoe

dier uil afri
Jos en Marie-José Hermans, Geleen (2021)
Heleen Lassche (2022)

Bateleur
dier bateleur
Jolie Bartholomeus, Born (2020, 2021)
Henk Keemink, Schiedam (2020)
Corona Smitskam, Grevenbicht (2020, 2021, 2022)
Familie Storms, Urmond (2020)
Antoinette Tolkamp, Kranenburg (2020)

Europese Oehoe
dier uil euroehoe
Julie Baeten, Geleen (2020, 2021)
Caroline van der Borch van Verwolde, Deventer (2020)
Iris Bregman, Breda (2020)
Monique den Brok, Herkenbosch (2020)
Marijke Brzeznicki, Geleen (2021, 2022)
Els Custers, Geleen (2020)
Lennard Dost, Leiden (2021)
Oscar Dullens, Born (2020)
Jack Brouns en Natascha Tummers, Stein (2020)
Johan Fongers, Barendrecht (2020)
Kick en Lilian Hamers, Sitard (2021)
Leon Hermans, Grevenbicht (2020, 2021, 2022)
Familie Huinck, Maastricht (2020)
W.A.L. Kriens, Weert (2020)
Ingrid Lezwijn, Maastricht (2020)
Anne-Claire Loontjens, Geleen (2021)
Marie-Josee Maijntz – Hessel, Kerkrade (2020, 2021, 2022)
Sem Nieskens, Holtum (2020)
Marwin Rebel, Kerkrade (2021)
Imanda Scholten, Eindhoven (2020, 2021)
Jos Schuffelen, Holtum (2020)
Gert-Jan Schulte, Rotterdam (2020)
Luuk en Rik Schut, Born (2020)
Frans Schwillens, Born (2022)
Justin Stegen, Riemst (2020)
Wilma van Straten, Holtum (2020)
Christine Vosseberg, Spijkenisse (2020)
Jo Waucomont, Echt (2020)
Bert Wessels, Papenhoven (2020)

Kerkuil
dier uil kerk
Babara van Dael, Sittard (2021)
Wil van Dael, Sittard (2020)
Megan Gelijns, Oud Gastel (2020)
Familie Hamers, Born (2020)
Wim Janssen, Buchten (2020)
Hans de Jong, Brunssum (2020, 2021)
Jorinde Nijhuis (2021)
Sam Op den Camp, Urmond (2020)
Marwin Rebel, Kerkrade (2020)
Roofvogelvereniging 't Ulehöfke (2018, 2019, 2020)
Familie Steeman, Elsloo (2020, 2021)
Twan Thomas, Geleen (2020)

Sneeuwuil
dier uil sneeuw
Ibbe en Jits Aerts, Elen (2020)
Miguella Boessen, Sittard (2020, 2022)
Mary Ann Crewe Jones, Obbicht (2020)
Karin Delbressine, Selfkant-Höngen (2020)
Robin Elshof, Hoofddorp (2020)
Mara Geelen, Born (2020)
Mirjam Grooff, Sittard (2020, 2021)
Rinus Groothuesheidkamp, Amsterdam (2020, 2021)
Nora van der Heijden, Maastricht (2021)
Jos Hermans, Geleen (2020)
Jos Hermans, Papenhoven (2020)
Linda en Joep Hoefnagels, Geleen (2020)
Faizel Hol, Amsterdam (2020)
Louise van Hövell tot Westerflier, Ohé en Laak (2020, 2022)
Sanne Janssen, Papenhoven (2020)
Mariet Knops, Guttecoven (2020)
Nico Larosch, Born (2020)
Heleen Lassche, Naarden (2020)
Anne-Claire Loontjens, Geleen (2022)
Marion en Maurice Lousberg, Sittard (2020)
Anita en Henk Lubbers, Buchten (2020)
Ellis Oberndorf, Born (2022)
A.M.P.C. Peters, Grevenbicht (2020)
Loes Post, Vlaardingen (2020)
Han en Iny Ramakers, Born (2020)
Hub Renet, Grevenbicht (2020)
Patrick Savelkoul, Buchten (2020)
Fonz Schneijderberg, Den Haag (2020)
Guido Schreuder, Roermond (2020)
Edith Sift, Brunssum (2020)
Saskia Stassen, Sittard (2020)
Robin Tjeenk Willink, Nieuwrode (2020)
Hansch van der Velden, Poortugaal (2020)
Diana Venis – Kerkhoven, Malden (2020)
Jos en Marjo Verboort, Elsloo (2020)
Lise Walpot, Nederweert (2020)
Rik Walschot, Amsterdam (2020)
Maaike Wenting, Didam (2021)
Yvonne Willemsen, Didam(2020)
Silko Maessen, Nuth (2021)

Steenuil
dier uil steen
Leo Akihary, Limbricht (2020, 2021)
Joost Antonides, Roermond (2020)
Bettina Balfoort, Born (2020)
Fons Blijlevens, Sittard (2021)
Kimberley Bloemendaal, Rotterdam (2020)
Joke Booiman, Geleen (2020)
Iris Boonstra, Sittard (2020)
Familie Bouman, Born (2020)
Stefan Bouts, Born (2020)
Margariet en Jo Brouwers, Papenhoven (2020)
Marijke Brzeznicki, Geleen (2020)
Margo Cleophas - van de Mond, Born (2020)
Familie Conjour – Colaris, Obbicht (2020)
Marianne Coonen – Monteban, Buchten (2020)
Wil Cuijpers, Urmond (2020)
Dien Cuypers, Ohé en Laak (2020)
Bernadette Dautzenberg, Beek (2020)
Alexander Dekker, Susteren (2020)
Mia Dekker, Sittard (2020)
Nico Derks, Born (2020, 2021)
Gabriël Dessers, Dilsen Stokkem (2020)
Daisy Dingemans, Buchten (2020)
Ton Dohmen, Roermond (2020)
Lucas Driessen, Papenhoven (2020, 2021)
Ynske Drummen, Geleen (2020)
Maria Efthymiou, Tilburg (2020)
Nathan Elshof, Hoofddorp (2020)
Dory Emming – Essers, Grevenbicht (2020, 2022)
Ingo en Serena, Breda (2020)
Wim Engels, Gulpen (2020, 2021)
Frank en  Saskia van Eijnatten, Geleen (2020, 2021)
Ad en Franca Fiddelers - van Sloun, Munstergeleen (2020)
Paul Fredrix, Sittard (2020, 2021)
Math Frijns, Stevensweert (2020, 2021)
Sebastiaan van Geel, Borssele (2020)
Leny de Graaf, Oldenzaal (2020)
Huub Gubbels, Sittard (2020, 2021)
Wolf ten Haaken, Zeddam (2021)
Sharon Hallmanns, Sittard (2020)
Nora van der Heijden, Maastricht (2020)
Nicky Heijnen, Sittard (2020)
Gijs Heidema, Haarlem (2021)
Mieke Henfling, Maastricht (2020)
Jessy Hertog, Munstergeleen (2020)
Tamara Heuts, Horn (2020)
Linda en Joep Hoefnagels, Geleen (2020)
Fons Hornstra, Limbricht (2020)
Caroline Huon, Maassluis (2020)
Isa Jacobs, Beesel (2020, 2021)
Kitty Jacobs, Maastricht (2020)
Marry Jamin - van Doorn, Hulst (2020)
Anja Janssen, Oss (2020)
C.A. Janssen, Born (2020)
Gerrit Janssen, Born (2020, 2021)
Bradley de Jong, Rotterdam (2020)
Nicole Jutten, Sittard (2020)
Ronald Kelleners, Obbicht (2020)
Mark Kengen, Beek (2020)
Wiel Knoben, Born (2020)
Jean Knoors, Grevenbicht (2020)
Ron Knoors, Born (2020)
Marlo van Kortenhof, Spijkenisse (2021)
Remco Krekels, Limbricht (2020)
Femke Krug, Sittard (2020)
Ralf van Laar, Spaubeek (2020, 2021)
Joyce en JanWillem Lanting, Born (2020)
Jean Luc Lardenoije, Maastricht (2020)
Anny Leers, Sittard (2020)
Myrthe Leurs, Born (2020)
Jean Lienaerts, Spaubeek (2020)
Fred Lindemans, Sittard (2020)
Jan Lomme, Einighausen (2020)
Ellen Maessen, Maasbracht (2020)
Ingrid Maubach, Geleen (2020, 2022)
Melanie Moesman, Eindhoven (2020)
Nea Moonen, Born (2020)
Bert Mourmans, Rijckholt (2020, 2021)
Agata Mozdzierz, Kerkrade (2020)
Nelly Mulders, Sittard (2020)
John Munsters, Venlo (2020)
Mariette Naber, Wageningen (2020, 2021)
Martijn Nijhuis, Amsterdam (2020)
Laura Oosterhoff, Krimpen aan den IJssel (2020)
Claudia Penders, Geleen (2020)
Jozef Pennarts, Sittard (2020)
Mette en Sieb Penners, Neerbeek (2020)
Simone Peters, Lobith (2020)
Bo Peusen, Susteren (2020)
Rudolf Prevoo, Sittard (2020)
Sonja Puijk, Woerden (2020)
Pauline Ras, Deventer (2020)
Remco Reckin, Sittard (2020)
Dennis Rietveld, Dussen (2020)
Thijs Rietveld, Dussen (2020)
Jolyon en Kealyen Ritzen, Tüddern (2020)
Kyra Roelofsen, Gaanderen (2020)
Jeroen Rombouts, Sittard (2020, 2021)
Samen Politiek Actief, Geleen (2020)
Helen Salden-Marteijn, Stein (2021)
Familie Savelkoul, Nieuwstadt (2020)
Tom Scheffer, Heerhugowaard (2020)
Wilma en Peter Schusser, Nieuwstadt (2020, 2021)
Josien Sijben, Geleen (2020)
Will Slaats, Meijel (2020)
Adrian Smith, Leeuwarden (2020)
Martien Snellings, Schimmert (2020)
Ellis Stassen, Urmond (2020)
Tabitha Steendam, Drachten (2020)
Wendy Stein, Roermond (2021)
Dide Swarte, Breda (2020)
Betty ten Haaken, Zeddam (2020)
Jolanda Ubachs, Born (2020)
Lucas van de Ven, Heerlen (2020)
Boas Vermolen, Scheveningen (2020)
Familie Voorzaat, Hellevoetsluis (2020, 2021)
Ria Warmer, Amstelveen (2020)
Kitty en Mark Wegman, De Meern (2020)
Mats en Fiene Wetzels, Sittard (2020)
Kelly Widdershoven, Born (2020)
Mitchel Wildeman, Leipzig (2020)
Miriam Zoeter, Apeldoorn (2020)
Francien Zwanenburg, Simpelveld (2020)

Steppe-arend (niet meer aanwezig in het Kasteelpark)
dier steppearend
Stichting Borner Paosj-sjpektakel, Born (2020)
Henk Bril, Nieuwstadt (2020)
Jo Hamers, Beek (2020)
Esther Hettema, Maastricht (2020)
Ralph Meuwissen, Guttecoven (2020)
Annelien Ramakers, Hamburg (2020, 2021)
Familie van Wersch, Born (2020)
Martijn Nijhuis, Sittard (2021)

Turkmeense Oehoe

dier uil turkmeen
Koen Fresen, Sittard (2021)
Sjoerdje van Nes, Heerlen (2022)

Virginia Oehoe
dier uil virginia
H.L. de Bakker, Born (2021)
Angelique Fraats-Ubachs, Sittard (2021, 2022)
Henri Knops, Guttecoven (2020)
John Stelten, Born (2020)