Vandaag open van 10:00 tot 18:00 Morgen van 10:00 tot 18:00 geopend!
  • oehoe3
  • damhert1
  • ara
  • zilvervos2
  • slobeend

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de Lynx, Neusbeer, Pallas' eekhoorn, Savannah-kat en het Stekelvarken. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Lynx
dier lynx
Ryan van der Aa, Grevenbicht (2020, 2021, 2022)
Familie Aerts, Sittard (2020)
Jan Boetzkes, Sittard (2020)
Hennie Bohle, Cuijk (2020)
Luc Borsboom, Roermond (2020)
Familie Claus, Buchten (2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022)
Jac van Geleuken, Kelpen-Oler (2020)
John de Heij, Kerkrade (2020)
Alexander, Elisabeth en Maeve van Hoesel, Born (2020)
Robert Housmans, Born (2020)
Intratuin Geleen, Geleen (2020)
Serf Jacobs, Born (2020)
Thijs Klaassen, Geleen (2020)
Familie Langen, Geleen (2020)
W.H.V.M. L'Ortije, Grevenbicht (2020)
Marjo, Birgit, Livia en Pim Marcus, Voerendaal (2020)
Hen en Caroline Meeks, Montfort (2017, 2019, 2020, 2021)
Carin Merry, Hoensbroek (2020)
Mark en Nadine Middelkoop, Geleen (2021)
Noël Nijs, Papendrecht (2020)
Schuurvloeren.nl, Nijmegen (2022)
Familie Starmans, Spaubeek (2020)
Roy Vaassen, Stein (2020)
Nicole van der Veeke, Sittard (2020)
Kai Vroomen, Born (2020)
Kylie Vroomen, Nieuwstadt (2020)
Daniel Wielders, Schipperskerk (2020)

Neusbeer
dier neusbeer
Jamie Boers, Oirsbeek (2020)
Isabelle Boon, Bosch en Duin (2021)
Kenny van Etten, Buchten (2020)
Familie Eurlings, Obbicht (2020)
Lizza Hendriks, Beek (2020)
Shirley van de Kamp, Sint Joost (2020)
Izzy Larosch, Obbicht (2020)
Heleen Lassche, Naarden (2021)
Jeroen Quee, Geleen (2021)
Raymond Wertz, Maastricht (2020)

Pallas' eekhoorn
dier pallaseekhoorn
Annette Adam, Den Haag (2020)
Bertus Agelink, Winterswijk (2020)
Marlies Backbier, Geleen (2020, 2021)
Eva en Marit Bakker, Sittard (2020, 2021)
Kelly van den Berg, Heemstede (2020)
Claudia Berix - Verjans Stein (2020)
Lily Boon, Sittard (2020)
Yasmine Brand, Hoorn (2020)
Marcel en Cathrin Brandts – Hintersdorf, Vils (2020)
Andrea Brischke, Maastricht (2020)
Chalice Brouwer, Maastricht (2020)
Max de Bruijn, Buchten (2020)
Deborah Bulles – Kohnen, Lemiers (2020, 2021)
Dunya en Farah Busschops, Ohé en Laak (2020)
Kjell en Liv Canton, Hoensbroek (2020)
Josh Cuss, Maastricht (2020)
Solena Depoorter, Grimbergen (2020)
Ben en José Dieteren, Urmond (2020, 2021)
Yvonne Drent, Heerlen (2020)
Indy Erkens, Sittard (2020)
Andrea Geurts, Geleen (2020)
Anil Gokce, Sittard (2020)
Carla Gracner, Maastricht (2020)
Geraldine van Groningen, Hoofddorp (2020)
Rikke Harteman, Maastricht (2020)
Laurence en Thuur Hendriks Crompvoets, Swalmen (2020)
Liz Hendrix, Limbricht (2020)
Inge Hofman, Zwijndrecht (2020)
Leonie van der Horst, Maastricht (2020)
Susan Housmans, Born (2021)
Marlie Houben, Urmond (2020)
Jolianne van Hout, Helmond (2020, 2021)
Familie Huijnen, Valkenburg (2020)
Mandy Huinck, Maastricht (2020)
Ties Huisman, Heerlen (2020)
Petra Janssen, Veldhoven (2020)
Queeny Jurel, Rotterdam (2020)
Jadian Kerkhoven, Malden (2020)
Tim Kersbergen, Dordrecht (2020, 2021)
Ivo Kessels, Geleen (2020)
Bart Keulers, Hoensbroek (2020)
Maaike Kimenai, Maastricht (2020)
Bo de Kock, Maastricht (2020)
Linda Kooijman, Den Haag (2020)
Fred Kruijen, Landgraaf (2020, 2021)
Myrna Lambrichts, Stein (2020)
Leef en Beweeg, Born (2020)
Jenny Lenc, Beek (2020)
Diana Limpens, Urmond (2020)
Fred Lindemans, Sittard (2020)
Kelly van der Linden, Heerlen (2020)
Anne Linssen, Tüddern/Selfkant (2021)
Jan Maas, Sittard (2020)
Rono Maas, Geleen (2020)
Connie Minkenberg, Susteren (2020)
John Minkenberg, Nieuwstadt (2020)
Mieke Mullens, Beek (2020)
Mia Nijsten, Geleen (2020, 2021)
Britt op ’t Hoog, Boxtel (2020, 2021, 2022)
Katelijne Overmars, Groessen (2020)
Max Palmen, Sittard (2020)
Harrie Penders, Geleen (2020)
Lara Piu, Grevenbicht (2020)
Miranda Post, Merkelbeek (2020, 2021, 2022)
Marcel Pruijt, Zuidlaren (2020)
Familie Rawling, Buchten (2020)
Maxim en Chloé Renard, Utrecht
Caspar van de Reijt, Grevenbicht (2020)
Elise de Rooij, Weert (2020)
Aimée de Ruiter, Schoonhoven (2020)
Ivo en Lois van Rijt, Susteren (2020)
Puk Schmitz, Herten (2020)
Noxly Schobben, Geleen (2020)
Simone Snijder, Papenhoven (2020, 2021)
Esther Smeets, Valkenburg (2022)
Maike Spee, Sittard (2020)
Elin Spijker, Loenen (2020, 2021)
Elly Stassen, Beek (2020)
Stef Storms, Buchten (2020)
Lieven Teensma, Born (2020)
Mare Teensma, Born (2020)
Henriëtte Tillie – Smit, Geleen (2020, 2021, 2022)
Marco Tromp, Asperen (2021)
Nathalie Tummers, Geleen (2020)
Femque van de Ven, Maastricht (2020)
Alyssa Verbert, Merksem (2020)
Esther Vonken, Grevenbicht (2020)
Carla van der Vorst, Munstergeleen (2020)
Ruben Vosbeek, Herten (2020)
Desiree Vreeswijk, Echt (2020)
Ecoo de Vries, Oirschot (2020)
Charlotte Vroomen, Heerlen (2020)
Ria Warmer, Zwaag (2021)
Anniek Westra, Nijverdal (2020)
Carla Wetzels, Guttecoven (2020)
Jesper Wolters, Vaals (2020)
Jeannette Zoon, Alphen (2020)
Charlotte Zuidervliet, Beek (2020)
BS het Avontuur groep 3-4, Buchten (2021)

Savannah-Kat
dier savannahkat
Saskia Bakker, Overdinkel (2020)
Elena Besters, Diemen (2020)
Anjes Dukers, Geleen (2020, 2021, 2022)
Lindy Feitsma, Sittard (2020)
Luca en Dani Gatto, Beek (2020)
Jordy Gelissen, Beek (2020)
Ivo Heerings, Hoensbroek (2020)
Suzy Hochstenbach, Maastricht (2020)
Wiel Höppener, Nuth (2020)
Astrid Houben - van Ool, Herten (2020)
Familie Huntjens, Born (2020)
Jay Kupers, Maaseik (2021)
Marc Lemmens, Cadier en Keer (2020)
Annemiek Maessen, Schinnen (2020)
Hen en Caroline Meeks, Montfort (2019, 2020, 2021)
Marwin Rebel, Kerkrade (2020, 2021)
Ankie de Ruiter, Zoetermeer (2020)
Mélanie Savelkoul, Nieuwstadt (2020)
Anne-Bregtje Schelfhout, Wamel (2020)
Ingrid Schenk – Hartog, Koewacht (2020)
Gerard Scholten, Eindhoven (2020, 2021)
Marco Vontenie, Driebergen - Rijsenburg (2019, 2020, 2021, 2022)
Wendy van de Water, Amsterdam (2020)
Dorien Wouters, Bunde (2020)

Stekelvarken
dier stekelvarken2
Henk en Hetty Baggen, Limbricht (2020, 2021)
Cas en Bernadette Ploos van Amstel, Almere (2020)
Judith Sieben, Maastricht (2020)
Johan, D. van der Toorn, 's-Gravenhage (2020, 2021, 2022)