Vandaag open van 10:00 tot 18:00 Morgen van 10:00 tot 18:00 geopend!
  • parkiet4
  • Mergellandschaap2
  • zilvervos1
  • sneeuwuil
  • geleFluiteend

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de Lynx, Neusbeer, Pallas' eekhoorn, Savannah-kat en het Stekelvarken. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Lynx
dier lynx
Ryan van der Aa, Grevenbicht (2020, 2021)
Familie Aerts, Sittard
Jan Boetzkes, Sittard
Hennie Bohle, Cuijk
Luc Borsboom, Roermond
Familie Claus, Buchten
John de Heij, Kerkrade
Robert Housmans, Born
Intratuin Geleen, Geleen
Serf Jacobs, Born
Thijs Klaassen, Geleen
Familie Langen, Geleen
W.H.V.M. L'Ortije, Grevenbicht
Marjo, Birgit, Livia en Pim Marcus, Voerendaal
Hen en Caroline Meeks, Montfort
Carin Merry, Hoensbroek
Mark en Nadine Middelkoop, Geleen (2021)
Noël Nijs, Papendrecht
Familie Starmans, Spaubeek
Roy Vaassen, Stein
Nicole van der Veeke, Sittard
Jac van Geleuken, Kelpen-Oler
Alexander, Elisabeth en Maeve van Hoesel, Born
Kai Vroomen, Born
Kylie Vroomen, Nieuwstadt
Daniel Wielders, Schipperskerk

Neusbeer
dier neusbeer
Jamie Boers, Oirsbeek
Isabelle Boon, Bosch en Duin (2021)
Kenny van Etten, Buchten
Familie Eurlings, Obbicht
Lizza Hendriks, Beek
Shirley van de Kamp, Sint Joost
Izzy Larosch, Obbicht
Heleen Lassche, Naarden (2021)
Jeroen Quee, Geleen (2021)
Raymond Wertz, Maastricht

Pallas' eekhoorn
dier pallaseekhoorn
Annette Adam, Den haag
Bertus Agelink, Winterswijk
Marlies Backbier, Geleen (2020, 2021)
Eva en Marit Bakker, Sittard (2020, 2021)
Kelly van den Berg, Heemstede
Claudia Berix - Verjans Stein
Lily Boon, Sittard
Yasmine Brand, Hoorn
Marcel en Cathrin Brandts – Hintersdorf, Vils
Andrea Brischke, Maastricht
Chalice Brouwer, Maastricht
Max de Bruijn, Buchten
Deborah Bulles – Kohnen, Lemiers (2020, 2021)
Dunya en Farah Busschops, Ohé en Laak
Kjell en Liv Canton, Hoensbroek
Josh Cuss, Maastricht
Solena Depoorter, Grimbergen
Ben en José Dieteren, Urmond (2020, 2021)
Yvonne Drent, Heerlen
Indy Erkens, Sittard
Andrea Geurts, Geleen
Anil Gokce, Sittard
Carla Gracner, Maastricht
Geraldine van Groningen, Hoofddorp
Rikke Harteman, Maastricht
Laurence en Thuur Hendriks Crompvoets, Swalmen
Liz Hendrix, Limbricht
Inge Hofman, Zwijndrecht
Leonie van der Horst, Maastricht
Susan Housmans, Born (2021)
Marlie Houben, Urmond
Jolianne van Hout, Helmond (2020, 2021)
Familie Huijnen, Valkenburg
Mandy Huinck, Maastricht
Ties Huisman, Heerlen
Petra Janssen, Veldhoven
Queeny Jurel, Rotterdam
Jadian Kerkhoven, Malden
Tim Kersbergen, Dordrecht (2020, 2021)
Ivo Kessels, Geleen
Bart Keulers, Hoensbroek
Maaike Kimenai, Maastricht
Bo de Kock, Maastricht
Linda Kooijman, Den Haag
Fred Kruijen, Landgraaf (2020, 2021)
Myrna Lambrichts, Stein
Leef en Beweeg, Born
Jenny Lenc, Beek
Diana Limpens, Urmond
Fred Lindemans, Sittard
Kelly van der Linden, Heerlen
Anne Linssen, Tüddern/Selfkant (2021)
Jan Maas, Sittard
Rono Maas, Geleen
Connie Minkenberg, Susteren
John Minkenberg, Nieuwstadt
Mieke Mullens, Beek
Mia Nijsten, Geleen (2020, 2021)
Britt op ’t Hoog, Boxtel (2020, 2021)
Katelijne Overmars, Groessen
Max Palmen, Sittard
Harrie Penders, Geleen
Lara Piu, Grevenbicht
Miranda Post, Merkelbeek (2020, 2021)
Marcel Pruijt, Zuidlaren
Familie Rawling, Buchten
Maxim en Chloé Renard, Utrecht
Caspar van de Reijt, Grevenbicht
Elise de Rooij, Weert
Aimée de Ruiter, Schoonhoven
Ivo en Lois van Rijt, Susteren
Puk Schmitz, Herten
Noxly Schobben, Geleen
Simone Snijder, Papenhoven (2020, 2021)
Maike Spee, Sittard
Elin Spijker, Loenen (2020, 2021)
Elly Stassen, Beek
Stef Storms, Buchten
Lieven Teensma, Born
Mare Teensma, Born
Henriëtte Tillie – Smit, Geleen (2020, 2021)
Marco Tromp, Asperen (2021)
Nathalie Tummers, Geleen
Femque van de Ven, Maastricht
Alyssa Verbert, Merksem
Esther Vonken, Grevenbicht
Carla van der Vorst, Munstergeleen
Ruben Vosbeek, Herten
Desiree Vreeswijk, Echt
Ecoo de Vries, Oirschot
Charlotte Vroomen, Heerlen
Ria Warmer, Zwaag (2021)
Anniek Westra, Nijverdal
Carla Wetzels, Guttecoven
Jesper Wolters, Vaals
Jeannette Zoon, Alphen
Charlotte Zuidervliet, Beek

Savannah-Kat
dier savannahkat
Saskia Bakker, Overdinkel
Elena Besters, Diemen
Anjes Dukers, Geleen (2020, 2021)
Lindy Feitsma, Sittard
Luca en Dani Gatto, Beek
Jordy Gelissen, Beek
Ivo Heerings, Hoensbroek
Suzy Hochstenbach, Maastricht
Wiel Höppener, Nuth
Astrid Houben - van Ool, Herten
Familie Huntjens, Born
Jay Kupers, Maaseik (2021)
Marc Lemmens, Cadier en Keer
Annemiek Maessen, Schinnen
Hen en Caroline Meeks, Montfort
Marwin Rebel, Kerkrade (2020, 2021)
Ankie de Ruiter, Zoetermeer
Mélanie Savelkoul, Nieuwstadt
Anne-Bregtje Schelfhout, Wamel
Ingrid Schenk – Hartog, Koewacht
Gerard Scholten, Eindhoven (2020, 2021)
Marco Vontenie, Driebergen - Rijsenburg (2019, 2020, 2021)
Wendy van de Water, Amsterdam
Dorien Wouters, Bunde

Stekelvarken
dier stekelvarken2
Henk en Hetty Baggen, Limbricht (2020, 2021)
Cas en Bernadette Ploos van Amstel, Almere
Judith Sieben, Maastricht
Johan, D. van der Toorn, 's-Gravenhage (2020, 2021)