Vandaag gesloten Zaterdag van 10:00 tot 17:00 geopend!
  • pallaseekhoorn
  • parkiet4
  • parkiet1
  • ooievaar
  • ibis1

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de AxolotlBaardagaam, Groene leguaan, Wandelende takken en Kriebelhuis 't Doezendpuëtje. Klik op de naam van het dier of verblijf om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Axolotl
dier axolotl
Annika van den Akker, Nijmegen (2021, 2022)
Familie Bloks, Brunssum (2022)
Marjon Kunkels, Landgraaf (2021)
Isis en Ella van Loon, Roermond (2021)
Nina McGonnigle, Gelen (2021)
Diana Limpens, Urmong (2021)
Alexander Offermans, Sittard (2021)
Noxly Schobben, Geleen (2021)
Johan, D. van der Toorn, 's-Gravenhage (2021, 2022)
Yenthe van der Toorn, Rotterdam (2021)
David van Venrooij, Veghel (2021)
Ria Warmer, Zwaag (2022)
BS het Avontuur groep 5-6, Buchten (2021)

Baardagaam
dier baardagaam
Xander van Aarssen, Maastricht (2020, 2021)
Davey America, Born (2020)
Evelina Anglickaite, Amsterdam (2020)
Marianne van den Bos, Uithoorn (2020)
Wim en Marga Bremen – Huizinga, Kerkrade (2020, 2021)
Corry van den Broek, Utrecht (2020)
Birgit Cals, Meerssen (2020)
Stijn Claessen, Limbricht (2020)
Linda en Luc Cobben, Limbricht (2020)
Noah de Renet, Ohé en Laak (2020)
Maria Efthymiou, Tilburg (2020)
Xavier van Geenen, Heilig Landstichting (2020)
Melvin van Gool, Spijkenisse (2020)
Elisabeth Gorissen, Sittard (2020)
Azarja Hage, Wouw (2020)
Joyce Hannen – Curvers, Sint Joost (2020)
Gijs Heidema, Haarlem (2020)
Kim Heijmans, Beek (2021)
Melle Huisman, Heerlen (2020)
Jara Kasi en Jan-Arjen Smid, Utrecht (2020)
Koen Kerckhoffs, Ulestraten (2020)
Marjon Kunkels, Landgraaf (2022)
Jean Luc Lardenoije, Maastricht (2020)
Regina Lievense, Landgraaf (2020)
Wim van der Linden, Brunssum (2020, 2021)
Robbie Lommen, Echt (2020)
Tessa Meijndert, Rotterdam (2020)
Elise Peerboom, Einighausen (2020)
Noor Rietveld, Dussen (2020)
Lotte Ritterbeeks, Stein (2020)
Carlo Schouten, Rheden (2020)
Michelle Ulaga, Heerlen (2020)
Nadja Vaessen, Geleen (2020)
Abel Vastenhoud, Utrecht (2021)
Casper van de Ven, Maastricht (2020)
David van Venrooij, Oss (2020)
Mateo Vergoossen, Kessenich (2020)
Thommy Vlemmix, Lieshout (2020)
Familie Wijnen, Venray (2020, 2021)

Groene leguaan
dier leguaan
Senn en Finn Goossens, Sittard (2020)
Pascal van Dijk, De Lier (2020, 2021)
Lana en Lucia Walschot, Ostojevo (Servië) (2021)
Jill Werts, Born (2020)

Kriebelhuis 't Doezendpuëtje
kriebelhuis
Vrijwilligers en bestuur Hospice "Bronnerhof", Born (2020)
Ton en Lidy van der Voort, Grathem (2020)

Wandelende takken
dier wandelende tak
Max Belfroy, Linne (2020)
Marianne van den Bos, Uithoorn (2021)
Andrea Brischke, Maastricht (2020)
Sander Derks, Rotterdam (2020)
Noud Gotzhein, Born (2020)
Wolf ten Haaken, Zeddam (2021)
Floor Huisman, Heerlen (2020)
Amber Pijpers, Sittard (2020)
Tamara Rietveld Lepelaar, Dussen (2020)