Vandaag open van 10:00 tot 18:00 Morgen van 10:00 tot 18:00 geopend!
  • ara
  • wallaby
  • koe kwak
  • geelkop
  • stekelvarken

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de  Afrikaanse lepelaar, Flamingo, Heilige ibis, Koelekop, Koereiger, Kroonkraanvogel, Kwak, Nandoe, Ooievaar, Blauwe pauw en Witte pauw. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Afrikaanse lepelaar
dier lepelaar
Familie Klinkers - van Geel, Nieuwstadt (2020)
W.J.M. Tonglet, Sittard (2020)
Stichting Goede Doelen Baandert, Limbricht (2020)

Flamingo
dier flamingo
Sonja van den Aardweg, Born (2020)
Wendy Aarts, Maarssen (2020)
Jos en Marij Bal, Beek (2020)
Hans en Anja Bucks, Born (2021)
Adrianne van Doren, Nieuwstadt (2020)
Lilly de Goede, Papenhoven (2020)
Janne de Zeeuw, Munstergeleen (2020, 2021)
Esther en Judith Donners – Verjans, Born (2020)
Lieke Dullens, Born (2020)
Marjolein Ekkelboom, Amsterdam (2020)
Vak Joe, Born (2020)
Hélèn Koomen, Beek (2021)
Harm Meuwissen, Sittard (2020)
Arno Nieuwhof, Franeker (2021)
Harrie Penders, Geleen (2020)
Jess en Yves Perebooms, Susteren (2021)
Jaylee en Nowen Ritzen, Sittard (2020)
Mila Schepers, Selfkant (2020)
Vincent Struik, Darp (2020, 2021, 2022)
Charlie en Lula Lily van Thiel, Nieuwstadt (2020)
Ella Vaessen, Sittard (2020)
Ingrid Versteeg, Beverwijk (2020)
Myles en Billie Vonk, Beek (2021)
Riny Vrancken, Born (2021)
Feline Vroemen, Beek (2020)
Lynn en Beau Wagemans, Urmond (2021)

Heilige ibis
dier ibis
Team P&O AZL N.V., Heerlen (2020)
Carin Crutzen, Susteren (2020)
Louise van Hövell-Dassen, Ohé en Laak (2021)
Erik van Hunnik, Delft (2020)
Fred Lindemans, Sittard (2021)
Wilma van Meer, Susteren (2020)
Eugene Oberije, Sittard (2020)

Koelekop
koelekop
Medisch Centrum De Vlinder, Maasbracht (2018, 2019, 2020)


Koereiger
dier koereiger
Giel Hendrix, Beek (2020)
Han en Iny Ramakers. Born (2021)
Lisanne Zhurbyn-Meulenberg, Selfkant-Schalbruch (2020)

Kroonkraanvogel
dier kroonkraan
Robert en Ilse Boulogne, Leusden (2020)
Ton en Elly Claassen, Susteren (2020)
Esmé Corbee, Maastricht (2020)
Ine Delsing, Geleen (2021)
Joh, W. van Engen (2021)
Cor van der Flier, Utrecht (2021)
Annemarie Gulikers, Sittard (2021)
Jo Hamers, Beek (2020)
Familie Huinck, Maastricht (2020)
Teun Munsters, Sittard (2020)
Adrie de Ruijter, Geertruidenberg (2021)

Kwak
dier kwak
Marlanda Couwenberg, Bruinisse (2020)
Jens Goossens, Utrecht (2020)
Herman Hoefnagels, Geleen (2020)

Nandoe
dier nandoe
Jos en Marjolein Janssen – Smit, Grevenbicht (2020, 2022)
Sven Jens, Haarlem (2020)
Hans-Peter Jullens, Amsterdam (2020)
Charlaine Moerskofski, Sittard (2020)
Marijke Raes – Schmitz, Munstergeleen (2020)
Will, Marielle en Ruud Schwillens, Born (2020, 2021)

Ooievaar
dier ooievaar
Vrienden voor de medemens, Heel (2020)
Nora van der Heijden, Maastricht (2022)
Jaytu Loop, Sittard (2020)
Jos Schuffelen, Holtum (2021)
Jos Storms, Urmond (2021)
Laura Wetzels, Grevenbicht (2020)
Rachel Willems, Geldrop (2020)
Stichting Goede Doelen Baandert, Limbricht (2020)

Blauwe pauw
dier pauw blauw
Trudy Arntz, Echt (2020)
W. Beusen, Born (2020)
Louise van Hövell tot Westerflier, Ohé en Laak (2020)
C.A. Janssen, Born (2021)
Sonja Kamping, Geleen (2020)
Loek Krekels, Sittard (2020)
Hugo Linssen, Tüddern/Selfkant (2021)
N-Joy 4 kidz, Sittard (2021)
Harrie Pepels, Elsloo (2020)
Stichting Pergamijn Bronstraat 13, Born (2020)
Marlies Schepers - van Vugt, Einighausen (2021)
Dex Vermeere, Susteren (2020)
Tineke van de Water, Bergen op Zoom (2020)
BS het Avontuur groep 7-8, Buchten (2021)

Witte pauw
dier pauw wit
Armand Brouwers, Roosteren (2022)
Joh. W. van Engen, Sittard (2020)
Quinn Jacobs, Urmond (2021)
Nicole Jutten, Sittard (2021)
Ellie en Art Raeskin (2021)
Rosita Strooper, Roosteren (2020. 2021)
Miriam Zoeter, Apeldorn (2021)