Vandaag open van 10:00 tot 18:00 Morgen van 10:00 tot 18:00 geopend!
  • lynx2
  • steppearend02
  • parkiet4
  • oehoe3
  • Kameel02

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van het Damhert en de Ezel. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Damhert
dier damhert
Auwt Prinse Bor, Born
Sander Bierling, Utrecht
Mylou van de Bovenkamp, Amsterdam
Gemma Cortezon, Born
Sectie DVPR DaCapo College, Sittard
Bert de Bakker, Born
Gemma Cortezon, Born (2021)
Yvonne Drent, Heerlen
Marion Elzinga ,Born
Mila Geelen, Born
Marina Groos, Stavenisse (2020, 2021)
Lynn Habets, Einighausen
Sarah, Julia, Lars en Ferre Heynen, Maasbracht
John Huiveneers, Sittard
Monique en Sjaak Jacobs, Buchten (2020, 2021)
Serf Jacobs, Born (2021)
Ingrid Janssen - van der Lugt, Huissen (2020, 2021)
Ingrid Knops-Verjans, Guttecoven (2021)
Sigrid Köhlen, Sittard (2021)
Jaap Lepelaar, Gorinchem
PLan B Loopbaanbegeleiding, Maastricht
Linda en Graat Martens, Geleen
Milou Munsters, Rothem
Jess Perebooms, Obbicht
Marco Prickaerts, Berg en Terblijt
Pia Rademacher, Nuth
Jos Ruijters, Obbicht (2020, 2021)
Carola Schouenberg, Munstergeleen (2020, 2021)
Stichting Goede Doelen Baandert, Limbricht
Liv en Mick Ubachs, Obbicht
Thei Veeders, Papenhoven
Jasper en Thom van Velsen, Den Haag (2021)
Monique Verluyten, Born (2020, 2021)
J.W.M.H. Vrancken, Born (2021)
Remco Walravens, Helmond
Lucia en Lana Walschot, Ostojicevo
Luuk Wetzels, Grevenbicht

Ezel
dier ezel
Claudia Arendsen, Otterlo
Jos en Veronique Ariaans, Born (2020, 2021)
J.L. Bams, Peize
Petra Bartels, Ulestraten
Jose Bex, Wessem
Brandweer Born, Buchten
Familie Corten, Guttecoven (2020, 2021)
Pascal Cox, Sittard
Jan & Mariet Crapels, Papenhoven
Ine Delsing, Geleen
Ella Dillen, Grevenbicht
Elly van Driest, Ermelo
Jan Eising, Boxmeer
Sonja en Peter Engelen, Geulle (2020, 2021)
Annemarie Gulikers, Sittard
Danielle en Desiree Haustermans, Sittard
Fien Hermans, Sittard
Monique van der Horst, Heel
Frank de Jonge, Moordrecht
Kees Jonkers, Oud Gastel
Anna en Tijn Kars, Sittard
Jolanda Kokkelkorn, Landgraaf (2020, 2021)
Sienna Kool, Maaseik
Skip Koopmans, Boxmeer (2020, 2021)
Eveline Laugs, Ohé en Laak
Ron Lezwijn, Rolde (2020, 2021)
Annemiek van Ool, Maasbracht
Rudolf Prevoo, Sittard
Marwin Rebel, Kerkrade (2021)
Noah de Renet, Ohé en Laak
Anny Savelkoul, Holtum
Mirian Schillings, Urmond
Frans Selder, Reuver
Samen Politiek Actief, Geleen
Mandy Thijsse, Eindhoven
John Tummers, Sittard
Benthe van Tienen, Ophoven (B) (2021)
Florence van Tienen, Obbicht
Vince en Nine Verbunt, Maasbracht
Jacques Vriens, Gronsveld
Ryan Vroomen, Nieuwstadt
Jacobus Willems, Elsloo
Lil van IJzendoorn, Obbicht

Sluiten

Reserveer online

Reserveer online