Vandaag gesloten Zaterdag van 10:00 tot 17:00 geopend!
  • chaamshoen
  • lepelaar
  • konijnen
  • oehoe1
  • canadese ganzen

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van het Damhert en de Ezel. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Damhert
dier damhert
Auwt Prinse Bor, Born (2020)
Sander Bierling, Utrecht (2020)
Mylou van de Bovenkamp, Amsterdam (2020)
Gemma Cortezon, Born (2020)
Sectie DVPR DaCapo College, Sittard (2020)
Bert de Bakker, Born (2020)
Gemma Cortezon, Born (2021, 2022)
Yvonne Drent, Heerlen (2020)
Marion Elzinga, Born (2020)
Mila Geelen, Born (2020)
Marina Groos, Stavenisse (2020, 2021)
Lynn Habets, Einighausen (2020)
Sarah, Julia, Lars en Ferre Heynen, Maasbracht (2020)
John Huiveneers, Sittard (2020)
Monique en Sjaak Jacobs, Buchten (2020, 2021)
Serf Jacobs, Born (2021)
Ingrid Janssen - van der Lugt, Huissen (2020, 2021)
Ingrid Knops-Verjans, Guttecoven (2021)
Sigrid Köhlen, Sittard (2021)
Jaap Lepelaar, Gorinchem (2020)
PLan B Loopbaanbegeleiding, Maastricht (2020)
Linda en Graat Martens, Geleen (2020)
Milou Munsters, Rothem (2020)
Jess Perebooms, Obbicht (2020)
Marco Prickaerts, Berg en Terblijt (2020)
Pia Rademacher, Nuth (2020)
Jos Ruijters, Obbicht (2020, 2021)
Carola Schouenberg, Munstergeleen (2020, 2021)
Stichting Goede Doelen Baandert, Limbricht (2020)
Liv en Mick Ubachs, Obbicht (2020)
Thei Veeders, Papenhoven (2020)
Jasper en Thom van Velsen, Den Haag (2021)
Monique Verluyten, Born (2020, 2021)
J.W.M.H. Vrancken, Born (2021, 2022)
Remco Walravens, Helmond (2020)
Lucia en Lana Walschot, Ostojicevo (2020)
Luuk Wetzels, Grevenbicht (2020)

Ezel
dier ezel
Claudia Arendsen, Otterlo (2020)
Jos en Veronique Ariaans, Born (2020, 2021)
J.L. Bams, Peize (2020)
Petra Bartels, Ulestraten (2020)
Jose Bex, Wessem (2020)
Brandweer Born, Buchten (2020)
Familie Corten, Guttecoven (2020, 2021)
Pascal Cox, Sittard (2020)
Jan & Mariet Crapels, Papenhoven (2020)
Ine Delsing, Geleen (2020)
Ella Dillen, Grevenbicht (2020)
Elly van Driest, Ermelo (2020)
Jan Eising, Boxmeer (2020)
Sonja en Peter Engelen, Geulle (2020, 2021, 2022)
Annemarie Gulikers, Sittard (2020)
Danielle en Desiree Haustermans, Sittard (2020)
Fien Hermans, Sittard (2020)
Monique van der Horst, Heel (2020)
Frank de Jonge, Moordrecht (2020)
Kees Jonkers, Oud Gastel (2020)
Anna en Tijn Kars, Sittard (2020)
Jolanda Kokkelkorn, Landgraaf (2020, 2021, 2022)
Sienna Kool, Maaseik (2020)
Skip Koopmans, Boxmeer (2020, 2021)
Eveline Laugs, Ohé en Laak (2020)
Ron Lezwijn, Rolde (2020, 2021)
Henny de Mooij en Bram, Born (2022)
Annemiek van Ool, Maasbracht (2020)
Rudolf Prevoo, Sittard (2020)
Marwin Rebel, Kerkrade (2021)
Noah de Renet, Ohé en Laak (2020)
Anny Savelkoul, Holtum (2020)
Mirian Schillings, Urmond (2020)
Frans Selder, Reuver (2020)
Samen Politiek Actief, Geleen (2020)
Mandy Thijsse, Eindhoven (2020)
John Tummers, Sittard (2020)
Benthe van Tienen, Ophoven (B) (2021)
Florence van Tienen, Obbicht (2020)
Vince en Nine Verbunt, Maasbracht (2020)
Jacques Vriens, Gronsveld (2020)
Ryan Vroomen, Nieuwstadt (2020)
Jacobus Willems, Elsloo (2020)
Lil van IJzendoorn, Obbicht (2020)