Vandaag gesloten Zaterdag van 10:00 tot 17:00 geopend!
  • hawaiigans
  • neusbeer1
  • parkiet3
  • Bateleur
  • damhert1

ADOPTANTEN

Op deze pagina vindt u de namen van de adoptie-ouders van de Alpaca, Dwerggeit, Kameel, Lama, Mergellandschaap, Moeflon, Nubische Geit en Ouessantschaap. Klik op de naam van het dier om meteen bij uw adoptiedier te komen. De namen van de adoptieouders zijn alfabetisch gesorteerd op achternaam.

Alpaca
dier alpaca jimmydier alpaca sjors
Suzy van Alphen, Heerlen (2020)
Mirjan Andriesse, Culemborg (2020)
#TeamBusinessSupport AZL N.V., Heerlen (2020)
Mariet Bekkers, Susteren (2021)
Familie Beurskens, Melick (2020, 2021)
Marlou Boetier, Born (2020)
Lou en Sef Boijens, Born (2020)
Roger Bonten, Susteren (2020)
Desiree Bressers, Hoensbroek (2020)
Ilse Brouwers, Buchten (2020, 2021)
Margariet en Jo Brouwers, Papenhoven (2020)
Huub Buckx, Born (2020, 2021)
Citaverde College, Herten (2020)
Marjolein Dammann, Maaseik (2020)
Jade en Jantal Delahaije, Schinnen (2020)
John Dubislav, Obbicht (2020)
Luc van Duren, Heerlen (2020)
Jose van Eck, Born (2020, 2021, 2022)
Stef en Jur Gaj, Sittard (2020)
Lilian Hamers, Sittard (2020)
Rosa van Gijlswijk, Amsterdam (2020)
Hair Art Kappers Born, Born(2020)
Laura Hofkamp, Brunssum (2020)
Angela Hultermans, Bunde (2020)
Ceceline Jacobs, Made (2020)
Uschi Kapell, Buchten (2020)
Kitty en Frank Keysers, Sittard (2020)
Jimmy Kupers, Buchten (2021)
Ans Kleine Snuverink, Enschede (2020)
Dylan Kooistra, Amsterdam (2020)
Michéla Kreuze – Heutmekers, Born (2020)
Myrthe Leurs, Born (2020)
Suzanne Lexis, Holtum (2020)
Liv, Kirsten en Thijs Linsen, Nederweert-Eind (2020)
Yvette van Lisdonk en Wilma Groznik, Born (2020)
Carin Merry, Hoensbroek (2020)
Timo Munsters, Berg aan de Maas (2020)
Esmee Odekerken, Beek (2020)
Familie Pabst Jens, Amsterdam (2020)
Ralph Pijls, Amsterdam (2020)
Indra Pissierssens, Bornem (2020)
Danny Pisters, Sittard (2020)
Ine Podbevsek – Helgers, Stein (2020)
E. Porteners, Susteren (2020)
Thijs Rijken, Beneden Leeuwen (2020)
Jane Roeleveld, Munstergeleen (2020)
Demi Saris en Herm Crielaars, Best (2020)
Annemie Savelkoul, Susteren (2020)
Het Goed Sittard, Sittard (2020)
Maxim Sluijter, Born (2020)
Vanessa Snackers, Landgraaf (2020)
Els en Hans Steinbusch – Laudy, Sittard (2020, 2021)
Angelo Stevens, Sittard (2020)
Familie Sturms – Knoben, Obbicht (2020)
Swentibold wonen Kupers, Buchten (2020)
Merel Swerts, Guttecoven (2020)
Technisch Bureau Savelkoul, Born (2020)
Commune Tessmanstraat, Sittard (2020)
Van der Valk Hotel Stein-Urmond (2021)
Robyn van Vehmendahl, Sittard (2020)
Matt Verpoort, Heerhugowaard (2020)
Ruby Vossen – Brouns, Swalmen (2020)
Wesly Wanten, Stein (2020)
Jack Weening, Born (2020)
Bart Willems, Sittard (2019, 2020, 2021)
Peter Wijshoff, Munstergeleen (2020, 2021)
Jacob, Maastricht (2020)

Dwerggeit
dier geit dwerg
Allerleefste Kinderopvang, Buchten (2016, 2019, 2020, 2021, 2022)
Inge Baggen, Limbricht (2020,2021)
Fransien van der Beek, Born (2020)
Rea de Beer, Westdorpe (2020)
Gerben van den Berg, Hurdegarijp (2020)
Mieke Bos, Nieuw Vennep (2020)
Ilona Conraads, Limbricht (2020)
Saskia Coolen, Reuver (2020)
Lorena Cottyn, Kamperland (2020)
Finn Cox, Born (2020)
JJ Damen, Heerlen (2020,2021)
Dua Eren Utrecht (2020)
Lindy Exalto Sliedrecht (2020)
Sonja van Gortel, Heerlen (2020)
Nigel en Esmée Hendriks – Lemmens, Sittard (2020)
Yenthe Heusschen, Beek (2020)
Marian van Hilten, Tricht (2020)
David Hobbs, Sittard (2020)
Loïs Hoek, Born (2020)
Thyas Hoek, Born (2020)
Mariet Hoofwijk, Buchten (2020, 2021)
Laura de Hoog, Deventer (2020)
Tini Huisman, Geleen (2020, 2021, 2022)
Lies Frijns, Stevensweert (2021)
Benthe Jeunhomme, Munstergeleen (2020)
Diyar Kaplan, Born (2020)
Ilse en Alex Kersbergen - de Reus, Hendrik-Ido-Ambacht (2021)
Marjo Kersemakers, Born (2020, 2021)
Hermie Keulen, Bilzen (2020)
Eric Kneppers, Den Hoorn (2022)
Linda Langenhuijsen, Sittard (2020)
Bianca Lemmers Versteegt, Voorhout (2020)
Jan Lichtenberg, Urmond (2022)
Rinie Lichtenberg, Urmond (2020)
Manfred en Marij, Horn (2020)
Mik Maessen, Geleen (2020)
Vanessa Mezzolla, Sittard (2020)
Amy en Lynn Nelissen, Born (2020, 2021)
Anjo Piu, Grevenbicht (2020)
Kelly Rietman, Doetinchem (2020)
Arya Roebroek, Sittard (2020)
Danielle Rours, Sint Joost (2020)
Chris Rozeboom, Sittard (2020)
Lies Salden, Grevenbicht (2020)
Marijn Scherpenzeel, Oosterhout (2021)
Dick Smit, Sittard (2020)
Elly Stijnen, Stein (2020)
Marjo Steuns, Limbricht (2021)
Richard Thijssen, Limbricht (2021)
Meike Timmermans, Sittard (2020)
Jorn en Ole van de Ven, Heythuysen (2020)
Alexander de Vetten, Born (2020)
Hub Vankan, Sittard (2020)
Marian Versleijen, Sittard (2020)
Maurice Waaijer, Den Haag (2020, 2021)
Wesly Wanten, Stein (2020)
José van Weers, Elsloo (2020, 2021)
Lilian Wijnands, Maastricht (2020, 2021)
Shanna Winters, Eindhoven (2020)
Ine Wolters (2020, 2021)
Zaate Hermenie Mörge Geit Baeter!?, Born (2020)
Jopie en Emileen de Zwart, Elsloo (2020, 2021)

Kameel
dier kameel
BCC Sittard, Sittard (2020)
Jetty Booij, Borssele (2020)
Familie van den Broek, Heythuysen (2020)
ENERCO B.V., Buchten (2020, 2021, 2022)
Theo en Kitty Evers, Born (2016, 2017, 2018, 2019, 2020)
Henny de Mooij, Born (2020)
Robert en Ilse Goevaers, Lieshout (2020)
Jumbo Hilkens, Born (2020)
Hospice "Bronnerhof", Born (2020, 2021)
Stuf Kaasenbrood, Elsloo (2020)
Erik Kneppers, Den Hoorn (2020)
Peter Meenhorst, Hulsberg (2020)
Michèl van Mil, Sittard (2020)
Netco B.V., Sittard (2020)
OBS De Wissel, Born (2022)
Anuschka Ploos van Amstel, Almere (2020)
Michiel Schenk, Koewacht (2020)
Ann Vissers - de Greef, Eindhoven (2020, 2021, 2022)
Familie Widdershoven, Born (2020)

Lama
dier lama
Brandweer Born, Buchten  (2020)
Finn Cox, Born (2020)
Familie Hamersma, Geleen (2020)
Eduard en Jule Keulemans, Maastricht (2022)
Familie Heijenrath, Koningsbosch (2020, 2021)
Mark en Nadine Middelkoop, Geleen (2020)
Gido Nelissen, Elsloo (2020)
Marieke Russel, Papenhoven (2021)
Bart & Pauline Wehmeijer, Amsterdam (2020)
Leden Wieler Comité Buchten, Buchten (2020)

Mergellandschaap
dier schaap mergelldier schaap mergell2
Gitta Backer, Vaals (2020)
Alain Bouts, Born (2020)
Charlotte Devilee, Den Haag (2020, 2021)
Janke Faber, Born (2020)
Diana Geraedts, Koningsbosch (2020, 2021)
Rosa van Gijlswijk, Amsterdam (2020)
Marlies Krekels Salvino, Sittard (2020)
Familie Stoop, Sittard (2020)
Monique Welts, Hoensbroek (2020, 2021)

Moeflon
dier moeflon
Egbert Barten, Noord-Scharwoude (2018, 2019, 2020, 2021)
Mieke Eerens, Guttecoven (2020)
Frances Fiege, Heerlen (2022)
Marion & Jakob Mulders, Born (2020)
Raf Seegers, Amsterdam (2020)
Nigel Wirtz, Sittard (2022)

Nubische geit
dier geit Nub Spetter Dobey
Marijke van der Beek, Born (2020)
Eleanor en Isabel Bunnag, London (2020)
Frank Custers, Spaubeek (2020)
Frank Dullens, Born (2020)
Gijs Heidema, Haarlem (2022)
Lisanne Houtvast, St. Geertruid (2020)
Quinn Jacobs, Urmond (2022)
Rity Jacobs, Geleen (2020)
G.P. Keijbets, Sittard (2020)
Noël Lebens, Sittard (2020)
Riny Lichtenberg, Urmond (2021)
Mandy Muys, Antwerpen (2020)
N-Joy 4 kidz, Sittard (2020, 2021)
Lisa Oelers, Sittard (2020)
Gwen Ploegstra, Born (2020)
FBI op afstand, Limbricht (2020)
Robin Vankan, Buchten (2020)

Ouessantschaap
dier schaap ouessant
Tobias Bastian, Nederweert (2020)
Demy Beimans, Weert (2022)
Resi Cleef, Maaseik (2020, 2021)
Luca Haarig (2022)
Margriet Janssen, Born (2022)